• Školská jedáleň

• školské stravovanie je zabezpečené v jedálni
          • slúži pre žiakov školy, učiteľov, prevádzkových zamestnancov i bývalých zamestnancov našej školy, stravu však poskytujeme aj občanom mesta
          • denne podávame priemerne 287 obedov a 162 desiat v príjemnom prostredí
          • zapojili sme sa do projektu Elektronizácia a revitalizácia zariadení školského stravovania
          • v tomto projekte sme boli úspešní – získali sme elektronické vybavenie s pripojením na internet
          • využívame čipový systém evidencie stravníkov, od školského roka 2019/2020 je možné prihlasovať a odhlasovať sa zo stravy elektronicky cez našu stránku

Výška úhrady za jeden obed pre žiaka od 01.09.2019

V zmysle zákona č. 544/2010 Z.z. o dotáciách v pôsobnosti MPSVaR SR, dieťa má nárok na stravu za poplatok znížený o sumu 1,20 eur (dotácia na podporu k stravovacím návykom dieťaťa) iba v prípade, ak sa zúčastnilo výchovno-vzdelávacej činnosti v základnej škole a odobralo stravu. Rodič/zákonný zástupca dieťaťa je povinný v prípade neúčasti svojho dieťaťa/žiaka na výchovno-vzdelávacej činnosti, dieťa zo stravy včas odhlásiťalebo uhradiť plnú výšku nákladov na jedlo.

Výška finančného limitu na desiatu :

I. – IV. ročník

Desiata    0,46 € (uhrádza sa v plnej výške každý mesiac)

V. – IX. ročník

Desiata    0,50 € (uhrádza sa v plnej výške každý mesiac)

Výška finančného limitu na obed :

I. – IV. ročník

Obed     0,10 €  (platí žiak iba v prípade, ak sa zúčastní výchovno-vzdelávacej činnosti v základnej škole a odobral stravu)

Obed     1,08 €  (uhrádza sa ak žiak nie je v škole a nie je odhlásený z obeda)

V. – IX. ročník

Obed    0,10 €  (platí žiak iba v prípade, ak sa zúčastní výchovno-vzdelávacej činnosti v základnej škole a odobral stravu)

Obed    1,16 €  (uhrádza sa ak žiak nie je v škole a nie je odhlásený z obeda)