• SLÁVNOSTNÉ VYHODNOTENIE PREDMETOVÝCH OLYMPIÁD

• Dňa 10. júna sa žiaci Š. Dafčík, M. Zapletal, M. Šefčík zúčastnili slávnostného vyhodnotenia školských olympiád v priestoroch Spojenej školy v Hlohovci. Žiak F. Harsányi sa síce ceremónie nezúčastnil, nakoľko reprezentoval našu školu v celoslovenskom kole biologickej olympiády. Naši žiaci si počas slávnostnej ceremónie prevzali ocenenia a diplomy za obsadenie prvých priečok v postupových súťažiach – okresné kolá:

Šimon Dafčík (IX.)

1. miesto v okresnom kole matematickej olympiády

2. miesto v okresnom kole chemickej olympiády

1. miesto v okresnom kole fyzikálnej olympiády

Šimon získal okrem diplomov ešte aj mimoriadne ocenenie a vecné dary za predchádzajúce úspechy v týchto súťažiach.

M. Zapletal (VII.A)

1. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

M. Šefčík (VII.B)
            1. miesto v okresnom kole matematickej olympiády

2. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

F. Harsányi (VIII.B)

3. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády

1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády

2. miesto v okresnom kole geografickej olympiády

1. miesto v okresnom kole chemickej olympiády

Ďakujeme chlapcom za úžasnú reprezentáciu našej školy a prajeme im veľa ďalších úspechov!

Mgr.  Katarína Šimičáková

• Júnový záhradný koncert

• Základná škola, Námestie sv. Ignáca 31, Leopoldov a ZUŠ Hlohovec, elokované pracovisko Leopoldov

Vás pozývajú na

Júnový záhradný koncert

16. 06. 2022 o 17:00 do školskej záhrady.

Tešíme sa na Vás!

• Ocenenie

• Dňa 07. 06. 2022 sme si z rúk župana Mgr. Jozefa Viskupiča prevzali Diplom za 1. miesto - Ekologický čin roka 2021.

• Ekopark

• V školskom roku 2020/2021 žiaci VIII. B vyhrali 1. miesto v zbere papiera. Ich odmenou bol deň voľna. Z dôvodu protipandemických opatrení sa „Deň voľna“ presunul až na tento školský rok.

A tak sa ôsmaci 27. mája 2022 rozhodli užiť si svoju výhru v Ekoparku pri Piešťanoch. Spoločne sa vydali na cyklovýlet popri Váhu. Počasie im prialo a cesta rýchlo ubehla. V Ekoparku ich čakali rôzne druhy vtákov a zvierat. Neostali však iba pri pozeraní, zvieratá nakŕmili a mohli ich aj pohladkať. Tento deň si naši ôsmaci užili naplno a odchádzali domov s pocitom príjemne stráveného dňa.